Yaşam

Çorlu’da 29 Ekim’de Altun ve Şenlendirici Konser Verecek

Cumhuriyetimizin 100. yılında 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Çorlu’da gerçekleştirilecek konserle kutlanacak. Fener Alayı ile başlayan etkinlikler Hüsnü Şenlendirici ve Hakan Altun konseri ile devam edecek.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 29 Ekim 1923’te Cumhuriyet rejimini ilân etmesi anısına her yıl ülke genelinde coşkuyla kutlanan, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ülkemize en büyük armağanlarından biri olan Cumhuriyet Bayramımızın 100. yıl dönümü Çorlu’da fener alayı ve konserlerle kutlanacak.

Saat 19:00‘da Çorlu Şehitlik önünden Cumhuriyet Parkına kadar yapılacak olan Fener Alayı ile başlayan kutlamalar Cumhuriyet Parkı’nda verilen konserle devam edecek.

Fener alayından sonra Cumhuriyet Parkı’nda Klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici ve Arabesk – Fantazi müzik duayeni Hakan Altun sahne alacak. Saat 20:30’da sahneye çıkan olan Şenlendirici ve Altun Çorlulu vatandaşlarla unutulmaz bir akşam yaşatacak.

Hakan Altun Kimdir?

Hakan Altun 13 Ağustos 1972 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Bugün 51 yaşında olan Hakan Altun Arabesk, Fantazi, Türk Sanat Müziği, Türk Halk Müziği türlerinde şarkılar söyleyen sanatçıdır.

Hüsnü Şenlendirici Kimdir?

Hüsnü Şenlendirici, 12 Temmuz 1976; Bergama, İzmir, Roman asıllı Türk klarnet virtüözüdür.

 

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu