Çorlu

Çorlu Meclisinde Hangi AVM’ye Kıyak Geçildi

Çorlu’da bulunun bir alış veriş merkezinin büyüme projesi Çorlu belediyesi meclisinde kabul edildi. Ancak, meclise gelen projenin oylama sırasında bazı…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Çorlu’da bulunun bir alış veriş merkezinin büyüme projesi Çorlu belediyesi meclisinde kabul edildi. Ancak, meclise gelen projenin oylama sırasında bazı CHP’li ve Ak Partili meclis üyeleri katılmazken MHP’li meclis üyeleri ise RED oyu kullandı.

Çorlu belediyesi meclis toplantısı geçtiğimiz hafta gerçekleşti. Mecliste çok sayıda karar kabul edildi. Ancak ilçede bulunan bir AVM’nin büyüme projesi meclis üyelerinin oylarına sunuldu.

CHP ve Ak partili bazı meclis üyeleri gündem maddesinde yer alan projenin oylama sırasına geldiğin de salonda yer almadı. MHP’’li meclis üyeleri ise bu maddeye RED oyu kulllandı.

Bununla birlikte AVM’nin büyüme projesi maddesi oy çokluğu ile kabul edildi. Mecliste böylesine önemli bir projenin görüşülmesi ve gündemde olmasına gerek Ak Partili gerekse CHP’li bazı meclis üyelerinin katılmaması dikkatlerden kaçmadı.

Her iki partinin meclis üyelerinin bilinçli olarak katılmadığı ifade ediliyor. Belediyenin bu konuda bir açıklama yapıp yapmayacağı konuyu bilenler arasında merakla bekleniyor.

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu