Tekirdağ

ÇORLU İLÇESİ YENİ SANAYİ BÖLGESİNDE ASFALT ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

ÇORLU İLÇESİ YENİ SANAYİ BÖLGESİNDE ASFALT ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

16/11/2022 09:26:05

İl genelinde yol çalışmalarına hız veren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Ekipleri tarafından, Çorlu İlçesi Yeni sanayi bölgesinde, altyapı çalışmalarının tamamlanması ile birlikte başlatılan bsk sıcak asfalt yol bakım ve onarım çalışmaları tamamlandı. Çalışmalar kapsamında toplamda 3.800 ton bsk sıcak asfalt serimi gerçekleştirildi.

Çalışmaları yerinde inceleyen ve yetkililerden son durum ile ilgili bilgi alan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, 1 Kasım’da başlatılan yol hamlesinin il genelinde devam ettiğini belirterek, “Ekiplerimiz mesai mefhumu gözetmeksizin belirli bir planlama doğrultusunda 11 ilçede yol çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda; Fen İşleri ekiplerimiz tarafından, Çorlu İlçesi Yeni sanayi bölgesinde başlattığımız bsk sıcak asfalt yol bakım ve onarım çalışmaları tamamlandı. Tamamlanan yollarımızın halkımıza ve Yeni Sanayi esnafımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu