Çorlu

Çorlu’da 4 Bin Ton Sıcak Asfalt Serimi Yapıldı

İl genelinde yol yapım çalışmalarına hız veren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Ekipleri tarafından, Çorlu İlçesinin, Bülent Ecevit Bulvarı ile Atatürk Bulvarı arası bağlantı yolunda bulunan Ali Osman Çelebi Bulvarında başlatılan bsk sıcak asfalt aşınma çalışmaları tamamlandı.

Uzunluğu 2.600 metre, genişliği 10 metre olan yolda başlatılan çalışmalar kapsamında toplamda 4.147 ton bsk sıcak asfalt serimi gerçekleştirildi.

İl genelinde yol çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Ekiplerimiz mesai mefhumu gözetmeksizin 11 ilçede yol çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Bu kapsamda; Çorlu İlçemizin, Bülent Ecevit Bulvarı ile Atatürk Bulvarı arası bağlantı yolunda bulunan Ali Osman Çelebi bulvarında başlattığımız bsk sıcak asfalt aşınma çalışmalarımız tamamlandı.

Tamamlanan yollarımızın halkımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu