Yaşam

Çorlu İçin Kar Yağışı Uyarısı!

Meteoroloji verilerine göre Pazar günü Çorlu’da yoğun kar yağışı bekleniyor. Kar yağışının hafta boyu aralıklarla devam edeceği tahmin edilirken, gözler okulların tatil edilip edilmeyeceğini çevrildi.

Hava sıcaklığının mevsim normallerinin üzerinde seyrettiği, kuraklığın hakim olduğu Çorlu’da kar hasreti sona erecek. Meteoroloji verilerine göre Balkanlar üzerinden gelen soğuk ve yağışlı hava Çorlu ‘nun yanı sıra Çerkezköy ve Kapaklı’da da etkili olacak.

Tahminlere göre, Çorlu, Çerkezköy ve Kapaklı’da Pazar ve pazartesi günü ise kar yağışı bekleniyor. Kar yağışının hafta boyunca aralıklarla süreceği öngörülüyor. Hava sıcaklığı ise sıfırın altında 5 dereceye kadar düşecek.

OKULLAR TATİL OLACAK MI?

Yarı yıl tatili 6 Şubat pazartesi günü sona erecek. Hafta sonu ve hafta başı etkili olması beklenen kar yağışı nedeniyle okul tatili uzaması da gündemde. Okulların tatil olup olmayacağı hava şartlarına göre pazar günü belli olacak.

1(M)Çerkezköy için yoğun kar yağışı uyarısı (2)

+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu