Çorlu

Çorlu Belediyesi Özel Yetenek Sınavı Hazırlık Kursu Açılıyor

Çorlu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, 8. ve 12. sınıf öğrencilerine yönelik özel yetenek sınavı hazırlık kursu açıyor.

Lise öğreniminde özel yetenek sınavına tabi güzel sanatlar liseleri ve üniversite öğreniminde özel yetenek sınavına tabi eğitim fakültelerinin müzik bölümleri ile konservatuvara hazırlanan Çorlulu öğrencilere destek olmak amacıyla Çorlu Belediyesi Kültür Merkezi’nde başlayacak olan özel yetenek sınavı hazırlık kursu, müzik alanında yetenekli olan öğrencilere farklı kapılar aralayacak.

Özel yetenek sınavı hazırlık kursuna başvurmak isteyen öğrenciler, öncelikle başvuru formunu dolduracak. Formu dolduran öğrenciler, daha sonra kurs öğretmenlerinin hazırladığı yetenek sınavına girecek. Bu sınavı başarıyla geçen öğrenciler, Çorlu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde açılacak özel yetenek sınavı hazırlık kursuna ücretsiz katılmaya hak kazanacak.

8 Ocak 2024 tarihinde başlayacak özel yetenek sınavı hazırlık kursu; pazartesi, çarşamba ve perşembe günleri 18.00 – 21.00 saatleri arasında Çorlu Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar, 4449959 numaralı iletişim hattından Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne ulaşabilecek.

Başvuru formuna ulaşmak için tıklayın: https://iletisim.corlu.bel.tr/web-ticket.html?tscf=11

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu