Yaşam

Çömlekköy Barajı ve Sulama Projesi’nin ihalesi Nisan ayında yapılacak

Ünsal YÜCEL/EDİRNE,(DHA)-TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Çömlekköy Barajı ve Sulama Projesi’nin ihalesinin Nisan ayında yapılacağını bildirdi.

Fatma Aksal, yaptığı yazılı açıklamada, “Edirneli hemşehrilerimizin 40 yıllık hayali, Çömlekköy Barajı ve Sulama Projesi’nin ihale ilanına Nisan ayı başında çıkıyoruz. Yaşanan deprem felaketine rağmen, hemşehrilerimize söz verdiğimiz projeleri bir bir hayata geçiriyoruz. Edirne merkez ve Lalapaşa ilçesine bağlı köylerin faydalanacağı baraj 56 bin 500 dekar araziyi sulayacak. Destekleri için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a hemşehrilerim adına teşekkür ediyorum” dedi. (DHA)

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu