Çorlu

Çöken Yol Vatandaşı İsyan Ettirdi: Çöp Kutulu Önlem Alındı

Çorlu’da çöken ve yapılmayan yollar can sıkmaya devam ediyor. Bakımsız yollar vatandaşların tepkilerine neden oluyor. Yolların yapılmasını isteyen vatandaşlar yetkilileri göreve davet etti.

Reşadiye Mahallesi Mehmet Ağa Sokak Çorlu Belediyesi Aşevi yanında ki yolda çökme meydana geldi. Belediyenin yapmadığı yolu mahalle sakinleri çöp kutusu koyarak önlem aldı.

Çorlu’nun çöken ve yapılmayan yolları vatandaşların tepkilerine neden oldu. Trafiğin en yoğun olduğu bölgelerden biri olan Reşadiye Mahallesi Mehmet Ağa Sokak’ta da bugün yol çökmesi yaşandı. Çevre sakinleri çöp kutusunu koyarak önlem aldı.

Yolun 1 haftadır bu şekilde olduğunu, ilk günlerde çökmenin az olduğu, bugün ise tamamen çöktüğünü ifade eden mahalle sakinleri belediyeyi göreve davet etti.

Muhabirimize konuşan mahalle sakinleri:” Bu yolda çökme belirtileri olduğunda yetkililere haber verdik. Gelen giden olmadı. Sabah saatlerinde kalktığımızda gördük ki yol çökmüş. Yine aradık gelen giden olamadı. Kazaya sebebiyet vermemek için çöp kutusunu koyarak kendimiz önlem aldık” dedi.

İlgili Makaleler

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu