Tekirdağ

ÇERKEZKÖYLÜ ÇOCUKLAR, 23 NİSAN ÇOCUK ŞENLİĞİNDE GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 102’nci yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı ile bu yıl Çerkezköy…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 102’nci yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı ile bu yıl Çerkezköy Belediyesi tarafından 5.’si düzenlenen 23 Nisan Çocuk Şenliği’ni, çocuklarımız ile birlikte coşkuyla kutladık.

Pandemi nedeniyle son 2 yıldır gerçekleştirilemeyen geleneksel 23 Nisan Çocuk Şenliği etkinliklerinin yeniden başladığını kaydeden Belediye Başkanımız Vahap Akay, bu yıl 5.’sini düzenlediğimiz ve 2 gün süren 23 Nisan Çocuk Şenliği’nde çocuklarımız çeşitli etkinliklerle gönüllerince eğlendi.

Bu yıl 5’incisi düzenlenen 23 Nisan Çocuk Şenliği’nin Cumartesi günü saat 13.00’te ‘Hansel & Gratel’in Maceraları’ adlı çocuk oyunu gösterimi ile başladığını belirten Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Şenliğimiz, çocuklarımızın eğleneceği, güzel vakit geçireceği gösteriler ve aktivitelerle devam etti. 23 Nisan Çocuk Şenliği programının ilk gününde ayrıca sihirbaz gösterileri ile Hacivat ve Karagöz Gölge Oyunu da sahnelendi. Çocuklarımız ayrıca etkinlik sonuna kadar resim sergisi, yüz boyama atölyeleri ve taş boyama atölyelerinde güzel bir gün geçirdi” dedi. 

ŞENLİĞİMİZİN 2. GÜNÜ ŞUBADAP KONSERİ İLE BAŞLADI

Çerkezköy Belediyesi 5. Çocuk Şenliği etkinlikleri 24 Nisan Pazar günü saat 13:00’te başlayan Şubadap Çocuk Müzik Grubu Konseri ile devam etti. Başkanımız Vahap Akay, “Şenliğimizin ikinci gününde geleneksel oyunlar ve sihirbaz gösterileri ile çocuklarımız güzel bir gün geçirdi. Etkinlik sonuna kadar resim sergisi, yüz boyama atölyeleri ve taş boyama atölyelerinde gönüllerince eğlenen çocuklarımıza çeşitli ikramlarda bulunuldu” diye konuştu.

BAYRAMIMIZI ÇOCUKLARIMIZ İLE BİRLİKTE BÜYÜK BİR COŞKUYLA KUTLADIK

Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Çerkezköy Belediyesi olarak bu yıl beşincisini düzenlediğimiz 23 Nisan Çocuk Şenliğimize katılan tüm çocuklarımıza ve velilerimize çok teşekkür ediyoruz. TBMM’nin açılışının 102’nci yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı, kentimizde bu Bayramın gerçek sahibi çocuklarımız ile birlikte büyük bir heyecan ve coşkuyla kutladık. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

 

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu