Asayiş

Çerkezköy’de 527 motosiklet sürücüsüne 1 milyon 615 bin lira ceza


Onur KAYA / ÇERKEZKÖY (Tekirdağ), (DHA)- TEKİRDAĞ’ın Çerkezköy ilçesinde, emniyet ve jandarma ekiplerince 1-3 ekim tarihleri arasında yapılan denetimlerde, eksik…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Onur KAYA / ÇERKEZKÖY (Tekirdağ), (DHA)- TEKİRDAĞ’ın Çerkezköy ilçesinde, emniyet ve jandarma ekiplerince 1-3 ekim tarihleri arasında yapılan denetimlerde, eksik belgeyle yola çıkan, kurallara uymayan ve kask takmayan 527 motosiklet sürücüsüne toplam 1 milyon 615 bin 980 lira para cezası yazıldı.

Çerkezköy’de İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliği ile İlçe Jandarma Komutanlığı trafik ekiplerinin şehrin belirli noktalarında 1-3 ekim tarihlerinde motosikletlere yönelik denetim gerçekleştirdi. Yapılan denetimlerde 3 gün boyunca 3 bin 90 motosiklet kontrolden geçirildi.

Kontrollerde eksik belgeyle yola çıkan, kurallara uymayan, kask takmayan toplam 527 motosiklet sürücüsüne 1 milyon 615 bin 980 TL para cezası kesildi.

181 MOTOSİKLET TRAFİKTEN MEN EDİLDİ

Çerkezköy Kaymakamlığı tarafından yapılan açıklamada, ayrıca 181 motosikletin de trafikten men edildiği belirtilerek, “1-3 Ekim tarihlerinde Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı trafik ekipleri toplam 3 bin 90 motosikleti kontrol edilmiş, kural ihlali yapan 527 motosiklete abartı egzoz, kask, sigorta, kırmızı ışık maddelerinden toplam 1 milyon 615 bin 980 TL cezai işlem uygulanmış, eksikliği bulanan 181 motosiklet trafikten men edilmiştir.

İlçe genelinde tüm birimlerimizle belirtilen konularla ilgili denetimlerimiz aralıksız olarak devam etmektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur”  denildi.(DHA)

 

Sitemiz  abonesidir. Bu kategoride yer alan haberler Demirören Haber Ajansı Muhabirleri tarafından geçilen haberlerdir ve sitemiz editörleri tarafından herhangi bir müdahalede bulunulmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu