Tekirdağ

ÇERKEZKÖY İLÇESİ TEPE EMLAK KONUTLARI-İSTANBUL BAĞLANTI YOLU PROJESİNDE ASFALT ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi ekipleri, Çerkezköy ilçesi Cumhuriyet Mahallesi Kuştepe mevkiinde yapımı devam eden Tepe Emlak Konutları-İstanbul Bağlantı Yolu projesinde asfaltlama çalışmalarına başladı.

Projenin ilçe trafiğinin rahatlamasına önemli ölçüde katkı sağlayacağını belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak,  “İlçemizin şehir içi ve bağlantı yolu trafik ağının rahatlamasına büyük katkı sunacak olan Tepe Emlak Konutları-İstanbul Bağlantı Yolu projemiz de ekiplerimiz tarafından asfaltlama çalışmaları başladı. En kısa sürede tamamlayarak hizmete sunmayı planladığımız projemizin şimdiden Çerkezköylü hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu