Ergene

Cem Sultan Caddesi Asfaltlanıyor

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığınca Ergene’de başlatılan asfaltlama çalışmaları sürdürülüyor.

İlk olarak Yeşiltepe Mahallesi İsmail Cem Caddesi’nde ardından da yine aynı mahalledeki Ahenk Caddesi olarak da bilinen Şehit Onbaşı Recep Bekir Caddesi’nde aşınmaz asfalt tabakası serim işlemini tamamlayan ekipler, çalışmalarına Sağlık Mahallesi Cem Sultan Caddesi’nde devam ediyor.

Yaklaşık bir kilometrelik yolda gerçekleştirilen çalışmaları yerinde inceleyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel beraberinde Sağlık Mahallesi Muhtarı Turgut Şentürk ile ekiplerden çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Ergen’de halkımıza ne söz verdiysek yapıyoruz diyen Başkan Yüksel, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Ergene Belediyemiz birlikte çalışıyor. Tekirdağ Büyükşehir Belediyemiz tarafından Sağlık Mahallesi Cem Sultan Caddesinde yapımına başlanılan 1 kilometrelik yolda asfalt çalışmalarını Sağlık Mahallesi muhtarımız Turgut Şentürk ile birlikte yerinde inceledim.

İlçemize vermiş olduğu destek ve yapmış olduğu çalışmalarından dolayı Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Albayrak’a ve ekibine Ergene halkımız adına teşekkür ederim” dedi.

Yerel yönetimlerde en önemli konuların ve sorunların başında yol konusunun geldiğini de sözlerine ekleyen Başkan Yüksel, “Ergene Belediyesi olarak yaptığımız yatırımlar, açtığımız yeni yollar, asfaltlama çalışmaları ve kilit parke taş çalışmaları ile yol konusunu gündem olmaktan, Ergene’nin bir sorunu olmaktan çıkardık.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ekipleri ile koordine bir şekilde yürütülen çalışmaların yanı sıra Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz de ihtiyaç olan noktalarda faaliyetlerini sürdürüyor” diye konuştu.

Bu haber Ergene Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu