Tekirdağ

Çebi Vakfı ve Çebi Aile Derneği Üyelerinden Vali Soytürk’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Eski Tekirdağ Belediye Başkanı Kadir Çebi, Çebi Vakfı Başkanı Tuncay Sabri Çebi, Çebi Aile Derneği Başkanı Lütfi Çebi, TURSAB Başkanı Yıldırım Orhan Çebi, Kurucu Dernek Başkanı Köksal Çebi, İş İnsanı Ahmet Çebi, Avukat Zeynep Nur Çebi ve Şerafettin Çebi, Valimiz Sayın Soytürk’ü makamında ziyaret etti.

Ziyarette Çebi Vakfı ve Çebi Aile Derneği Başkan ve Üyeleri, Vali Soytürk’le bir süre görüşerek yeni görevinin hayırlı olmasını temenni ettiler. Ardından Çebi Vakfı Başkanı Tuncay Sabri Çebi ve Çebi Aile Derneği Başkanı Lütfi Çebi, vakıf ve derneğin faaliyetleri hakkında bilgiler verdiler.

 

 

Bu haber Tekirdağ Valiliği’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu