DepremYaşam

Çanakkale’de Depremi Oldu! Çorlu’da Hissetti!


ÇANAKKALE’nin Biga ilçesinde  4.3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Yaşanan deprem Çorlu’da da hissedildi. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’nın (AFAD)…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

ÇANAKKALE’nin Biga ilçesinde  4.3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Yaşanan deprem Çorlu’da da hissedildi.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’nın (AFAD) internet sitesinde yer alan açıklamaya göre, saat 06.21’de merkez üssü Çanakkale’nin Biga ilçesinde, Richter ölçeğine göre yerin 12.12 kilometre derinliğinde 4.3 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

Yaşanan deprem Çorlu’da olmak üzere çevre il ve ilçelerde de hissedildi. Çorlu’da ki vatandaşlar eşyaların sağlandığını ifade ederken, yaşanan hadisenin saniyelik olarak sürdüğünü belirtti.

Depremin ardından Çanakkale Valiliği’nden yapılan açıklamada, “İlimiz Biga ilçesi merkezli olarak meydana gelen 4.3 büyüklüğündeki depremde alınan ilk bilgilere göre herhangi bir olumsuz durum oluşmamıştır ifadelerine yer verildi.

DHA Cemhan ŞEN/ ÇANAKKALE, (DHA)- Çorlu’da Haber / Editör

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu