Asayiş

Çanakkale’de 10 Yıl Önce Çalınmıştı: Tekirdağ’da Bulundu!

Tekirdağ Malkara’da polis ekipleri tarafından huzur ve güven uygulaması yapıldı. Yapılan uygulama sırasında 10 sene önce çalınan motosiklet bulundu.

Polis ekipleri tarafından ilçe giriş ve çıkışlarında huzur ve güven uygulaması yapıldı. Yapılan uygulamada durdurulan araçların evraklarına bakıldı. Eksiklikleri görülen araç sürücülerine ise cezai işlem uygulandı.

Uygulama sırasından patpat sürücüsü E.S’nin şüpheli hareketleri sonrası polis ekipleri tarafından durduruldu. Kasasına yatay olarak yatırılmış motosikletin üzerinde duran ekipler, yaptıkları araştırmada şase numarasının silinmiş olduğunu tespit ettiler.

Patpat ve kasasında bulunan motosiklet İlçe Emniyet Müdürlüğüne getirildi. 2013 yılında Çanakkale’nin Eceabat ilçesinden çalınan motosikletin olduğu tespit edildi.

Patpat sürücüsü E.S. gözaltına alındı. Soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.

Kaynak: Malkara Haber

+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
1
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu