Asayiş

Camdan Atlayan Adam Hayatını Kaybetti!

Zonguldak’tan Çorlu’ya çalışmak için gelen ve eşiyle yakın dönemde boşandığı için psikolojik sorunları olduğu öğrenilen, genç yaşadağı evden kendini aşağı bırakarak canına kıydı.

Olay, Çorlu’da akşam saatlerinde meydana geldi. İddialara göre, Çorlu’da, bir fabrikada çalışan Zonguldaklı işçi Özgür Has eşi ile yaşadığı sorunların ardından eşiyle boşandı.

Geçtiğimiz hafta izinli olarak Çorlu’dan Zonguldak’a gelen Özgür Has, tekrar işine devam etmek üzere Çorlu’ya döndü. Boşanmanın etkisi ile sorunlar yaşadığı öğrenilen Özgür Has yaşadığı apartmanın 5’nci kattan kendini boşluğa bırakarak ağır yaralandı.

Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri ağır yaralı olan Zonguldaklı işçiyi ilk müdahalenin ardından hastaneye sevk etti.

Ağır yaralı işçiye kalp masajı yapılarak hayata döndürülmesine rağmen tedaviye yanıt vermeyerek hastanede hayatını kaybetti. Özgür Has’ın cenazesinin yarın memleketi Zonguldak’ta defnedileceği kaydedildi.

Kaynak: Yeni Adım Gazetesi 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
2
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu