Tekirdağ

Büyükşehirden Ulaşım Kartlarında İndirim Müjdesi

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, il genelinde toplu taşıma araçlarında kullanılan Tekirdağ Kart ücretlerinde indirime gitti. Yapılan indirim çerçevesinde kart bedeli 60 TL’den 50 TL’ye kart yenileme (vize) ücreti de 50 TL’den 40 TL’ye indirildi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ulaşım ve Trafik Düzenleme Komisyonu (UTDK) tarafından oy birliği ile alınan karar doğrultusunda, Tekirdağ il sınırları içerisinde toplu taşıma hizmeti veren TEKULAŞ’a ait Tam kart ve kart vizeleme ücretlerinde indirime gidildiği bildirildi.

Tekirdağ’da her alanda olduğu gibi ulaşım alanında da vatandaşlara her türlü kolaylığı sağlamayı hedeflediklerini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Candan Yüceer, “Vatandaşlarımıza ulaşım alanında maddi anlamda bir nebze de olsa katkı vermek adına kart ücretlerinde indirime gittik.

Kart bedelini 60 TL’den 50 TL’ye, kart yenileme bedelini de 50 TL’den 40 TL’ye indirdik. Ulaşım alanında yeniliklerimiz devam edecek. Güçlü Büyükşehir güçlü Tekirdağ diyerek çıktığımız bu yolda her alanda vatandaşlarımızın yanındayız” dedi.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu