Tekirdağ

Büyükşehir Şehitlerini Unutmuyor

 

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü öncesi hazırlıklara başlayan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi şehitlerini de unutmadı.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından düzenli olarak bakımı gerçekleştirilen 11 ilçedeki 116 şehit mezarı müdürlüğe bağlı ekipler tarafından çiçeklendirildi.

BAŞKAN ALBAYRAK: “BU VATAN İÇİN CANINI VEREN ŞEHİTLERİMİZİ UNUTMAMIZ MÜMKÜN DEĞİL”

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Bu vatan uğruna canını veren şehitlerimizi unutmamız mümkün değil. 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü öncesi 11 ilçemizdeki tüm şehit mezarlarımızın bakımını yaparak çiçeklendirdik. Başta, Ebedi Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bu topraklar için hiç düşünmeden canını feda eden aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi bir kez daha saygı ve minnetle anıyoruz.” dedi.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu