Tekirdağ

Büyükşehir Olumsuz Hava Koşullarına Karşı Vatandaşlarımızın Yanında

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, olumsuz hava koşulları ve kar yağışına karşı tüm önlemlerini aldı. Donanımlı ekip ve ekipmanları ile oluşturulan karla mücadele ekibi il genelinde çalışmalarını sürdürüyor. Ekiplerimiz, vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamaması ve herhangi bir olumsuz durumun yaşanmaması için süreç boyunca il genelinde 7/24 esasına göre teyakkuz halinde olacak ve çalışmalarını sürdürecek.

Devam etmekte olan kar yağışı ve don olaylarına karşı Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler; kar küreme araçları ve tuzlama aparatları, Greyder, Beko loder kepçe ve loderler ile birlikte karla mücadele kapsamında, il genelinde çalışmalarını sürdürmektedir. İhtiyaca göre araç ve personel sayısı arttırılabilecektir.

BAŞKAN ALBAYRAK: “OLUMSUZ HAVA KOŞULLARINA KARŞI VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ”

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak olumsuz hava koşullarına karşı her türlü önlemi aldıklarını dile getiren Başkan Kadir Albayrak, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak kar yağışı ve olumsuz hava koşullarına karşı tüm tedbirlerimizi aldık. Tekirdağ il genelinde tüm araç, ekipman ve donanımlı ekiplerimiz çalışmalarını sürdürmektedir. Fen İşleri Dairesi, İtfaiye Dairesi ve TESKİ ekiplerimiz, herhangi bir olumsuz durum yaşanmaması ve vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamamaları adına çalışmalarını titizlikle sürdrürüyor.

Ana arterler başta olmak üzere yolların kapanma durumu söz konusu olduğunda derhal müdahale etmekteyiz. Yaşanabilecek acil durumlar için vatandaşlarımız Alo 153 Çağrı Merkezimizden iletişim kurabilirler. Tüm vatandaşlarımıza sorunsuz bir süreç yaşamalarını temenni ediyor, sağlıklı günler diliyorum” dedi.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu