Tekirdağ

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YOL YAPIM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YOL YAPIM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR 21/10/2022 09:37:41 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi il genelinde yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarına mesai…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YOL YAPIM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR


21/10/2022 09:37:41

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi il genelinde yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarına mesai mefhumu gözetmen devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından sürdürülen çalışmalar kapsamında Hayrabolu ilçesinin Çeneköy Mahallesinde başlatılan BSK sıcak asfalt yol yapım çalışmaları tamamlandı. 800 metre uzunluğa, 6 metre genişliğe sahip yolda toplam 1000 ton sıcak asfalt serimi gerçekleşti.

Ayrıca Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ve Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından koordineli yürütülen muhtelif cadde ve sokaklarda kavşak ve kaldırım yapım çalışmaları kapsamında Süleymanpaşa ilçesindeki Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Yeni Hizmet Binasına çıkan yollarda gerekli refüj ve kaldırım çalışmaları da tamamlandı.

Yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “2022 faaliyet programı kapsamında Tekirdağ il genelinde yol bakım, onarım ve yapım çalışmalarına devam ediyoruz. Hayrabolu ilçemizde BSK sıcak asfalt yapımını tamamladığımız yolumuz ile Süleymanpaşa ilçemizde refüj ve kaldırım çalışmalarını tamamladığımız yollarımızın vatandaşlarımıza ve ilçemize hayırlı olmasını dilerim.” dedi.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu