Tekirdağ

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YOL YAPIM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YOL YAPIM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR 03/10/2022 10:17:29 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ulaşım kalitesini arttırmak ve yol ağını güçlendirmek amacıyla…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YOL YAPIM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR


03/10/2022 10:17:29

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ulaşım kalitesini arttırmak ve yol ağını güçlendirmek amacıyla il genelinde yol yapım, onarım ve bakım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından sürdürülen çalışmalar kapsamında Çorlu ilçenin Sarılar Yolu Çorlu Cezaevi ile Çevreyolu arasında başlatılan BSK sıcak asfalt serim çalışmaları tamamlandı. Çalışma kapsamında 2200 metre uzunluğa, 7,5 metre genişliğe sahip yolda toplam 2200 ton sıcak asfalt serimi gerçekleştirildi.

Konu ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Tekirdağ genelinde yol yapım, onarım ve bakım çalışmalarına mesai mefhumu gözetmeden büyük bir titizlik ile devam ediyoruz. Çorlu ilçemizde BSK sıcak asfalt serim çalışmaları tamamlanan yolumuzun ilçemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını dilerim.” dedi.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu