Tekirdağ

Büyükşehir Yol Bakım ve Onarım Çalışmalarına Devam Ediyor

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi 2022 faaliyet programı kapsamında yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Fen…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi 2022 faaliyet programı kapsamında yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından sürdürülen çalışmalar kapsamında Ergene ilçesinin Karamehmet Mahallesi ile  Avrupa Serbest Bölgesi (Velimeşe) arası BSK sıcak asfalt yol bakım ve onarım çalışmaları tamamlandı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Büyükşehir Büyükşehir Belediyesi olarak yol bakım, onarım ve yapım çalışmalarını il genelinde mesai mefhumu gözetmeden büyük bir titizlik içinde sürdürüyoruz. Ergene ilçesinde BSK sıcak asfalt yol bakım ve onarım çalışmalarını tamamladığımız yolumuzun ilçemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını dilerim.” dedi.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu