Çorlu

Çorlu Yeni Sanayi Sitesi Yağmursuyu Şebekesi Yapımını Tamamladı

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi il genelinde başlattığı alt ve üst yapı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda Çorlu ilçesinde Yeni Sanayi Sitesi Yağmursuyu Şebekesi Yapımı tamamlandı.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından Çorlu İlçesi Muhittin Mahallesinde hayata geçirilen Yeni Sanayi Sitesi Yağmursuyu Şebekesi Yapım işi TESKİ tarafından hazırlanan yağmursuyu şebeke projesine uygun olarak yapıldı.

Sözleşme kapsamında, Ø300 1.175 m, Ø400 1.196 m, Ø500 432 m, Ø600 595 m, toplamda 3.398 m beton boru ve 71 adet sfero döküm ızgara imalatı tamamlandı. Projenin sözleşme bedeli ise 2.183.223,00 TL olduğu ifade edildi.

Konu ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Büyükşehir Belediyesi olarak vatandaşlarımızın konforu için alt ve üst yapı çalışmalarına büyük önem veriyoruz.

Bu kapsamda ekiplerimiz mesai mefhumu gözetmeden çalışmalarına büyük bir titizlik içinde devam ediyor. Çorlu ilçesi Muhittin Mahallesinde yapımını tamamladığımız Yeni Sanayi Sitesi Yağmursuyu Şebekesi’nin Yeni Sanayi Sitesine ve tüm vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu