Tekirdağ

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 1164 ÇALIŞANINA ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ EĞİTİMİ VERDİ

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 1164 ÇALIŞANINA ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ EĞİTİMİ VERDİ


04/11/2022 09:39:26

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nde Türk Standartları Enstitüsü tarafından belgelendirilmiş Kalite, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği ile Vatandaş Memnuniyeti Yönetim Sistemi uygulanmaktadır. Ayrıca küresel eğilim ve değişimleri kurum çalışmalarına yansıtmak için de Avrupa Kalite Yönetimi Vakfının (EFQM)  Modeli de uygulanmakta olup, 2020 yılında 5 yıldız alınmıştır.

Çalışanların entegre yönetim sistemlerini tüm faaliyetlerine aktarmasını ve içselleştirmesini güvence altına almak amacıyla her yıl farkındalık eğitimleri düzenlenmektedir. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görev yapan Eğitmen tarafından, 1164 çalışana yönelik olarak Entegre Yönetim Sistemleri uygulamalarındaki güncellemelerin de dâhil edildiği EYS Temel Farkındalık Eğitimi verilmiştir. İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı Eğitim Şube Müdürlüğü tarafından 12 farklı oturumda gerçekleştirilen eğitimde, çalışan öneri sistemi gibi uygulamalardan bahsedilmiş ve çalışanlara özel olarak hazırlanan temel eğitimi destekleyici videoların da dijital erişime sunulduğu aktarılmıştır.

Konu ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliği, vatandaş memnuniyeti konularının kendileri için son derece önemli olduğunu belirterek, “Vatandaşa sunduğu hizmetlerde farkını ortaya koyan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, yerel yönetim alanındaki faaliyetlerini sürdürerek geliştirmek için çalışanlarının yetkinliğini destekleyici eğitimlerine devam edecektir.’’dedi.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu