Tekirdağ

Büyükşehir Belediye Başkanları Tekirdağ Sahilinde Vatandaşlarla Biraraya Geldi

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliği yaptığı ‘Büyükşehir Belediye Başkanları Toplantısı’na katılmak üzere Tekirdağ’a gelen Başkanlar, Süleymanpaşa İlçesinde sahil yürüyüşü yaparak…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliği yaptığı ‘Büyükşehir Belediye Başkanları Toplantısı’na katılmak üzere Tekirdağ’a gelen Başkanlar, Süleymanpaşa İlçesinde sahil yürüyüşü yaparak vatandaşlarla bir araya geldi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ile birlikte Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Tekirdağlı vatandaşlarla biraraya gelerek sohbet edip görüş alışverişinde bulundular. Tekirdağlı vatandaşlar, Büyükşehir Belediye Başkanlarına yoğun ilgi gösterdiler.

Büyükşehir Belediye Başkanlarını Tekirdağ’da ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduklarını belirten Başkan Albayrak, “Büyükşehir Belediye Başkanlarımızla gerçekleştirdiğimiz ve son derece verimli geçen toplantının ardından Süleymanpaşa sahilimizde vatandaşlarımızla bir araya gelmek istedik. Vatandaşlarımızın yoğun ilgisi, sıcak ve samimi sohbetleri bizleri son derece mutlu etti.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman diğer büyükşehirlerimizle çok yakın irtibat halindeyiz. Bundan sonra da ortak akıl çerçevesinde kendi şehirlerimiz ve ülkemiz için sorunların çözümü noktasında yol gösterici projeler üretmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Tüm Büyükşehir Belediye Başkanlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi

 

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu