Edirne

Büyükelçi Yörük’ün babası Yaşar Yörük, Edirne’de toprağa verildi


Olgay GÜLER / EDİRNE, (DHA)- DIŞİŞLERİ Bakanlığı Edirne Temsilcisi Büyükelçi Murat Ahmet Yörük’ün Eskişehir’de tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden  babası…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Olgay GÜLER / EDİRNE, (DHA)- DIŞİŞLERİ Bakanlığı Edirne Temsilcisi Büyükelçi Murat Ahmet Yörük’ün Eskişehir’de tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden  babası Yaşar Yörük, Edirne’de düzenlenen cenaze töreninin ardından toprağa verildi.

Büyükelçi Murat Ahmet Yörük’ün babası Yaşar Yörük, Eskişehir’de bir süredir tedavi gördüğü hastanede dün yaşamını yitirdi. Yörük için dün Eski Cami’de cenaze töreni düzenlendi. Törene, Edirne Valisi Yunus Sezer, Kırklareli Valisi Birol Ekici, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, İl Emniyet Müdürü Onur Karaburun, İl Jandarma Komutanı Hacı Ali Büber, kamu kurum ve kuruluş ile siyasi parti temsilcileri ve Yörük ailesinin yakınları katıldı. İkindi namazından sonra kılınan cenaze namazının ardından Yaşar Yörük’ün cenazesi Yenişehir Mezarlığı’nda toprağa verildi.(DHA)

 

  

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu