Çorlu

Bu Yol Araç Trafiğine Kapatıldı!


Çorlu’da UKOME kararı ile Çorlu Belediyesi ile Çorlu Belediyesi İlave İş Merkezi arasında ki yol günün belli saatlerinde taşıt trafiğine…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Çorlu’da UKOME kararı ile Çorlu Belediyesi ile Çorlu Belediyesi İlave İş Merkezi arasında ki yol günün belli saatlerinde taşıt trafiğine kapatıldı.

Çorlu Belediye Başkanlığı Fen İşleri Müdürlüğünün 18.11.2022 tarihinde UKOME’ye sunduğu teklif ile vatandaş öncelikli belediyecilik kapsamında Şeyh Sinan Mahallesi Şehit Teğmen Yavuzer Caddesi üzerindeki belli bir alan araç trafiğine kapatıldı.

UKOME’ye verilen ve kabul edilen 2022/377 nolu teklife göre aşağıdaki açık adresleri bulunan sokaklar sabah 10:00 ile 19:00 saatleri arasında motorlu taşıt trafiğine kapatıldı.

1-;Şehit Teğmen Yavuzer Caddesinin; Kumyol Caddesi ile Hacı Salih Sokak arasında kalan kısmı,

2. Cumhuriyet Meydanı Sokağın; Salih Omurtak Caddesi ile Hacı Salih Sokak arasında kalan kısmı, 3. Hacı Salih Sokağın ise; Koca Ağa Sokak ile Şehit Teğmen Yavuzer Caddesi ve Cumhuriyet Meydanı Sokak arasında kalan kısmının,

4. Eski Sanat Okulu Aralığı Sokağı.

 

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu