Asayiş

Bin Euro, 300 Bin TL ve Cumhuriyet Altını Dolandırıcılara Kendi Eliyle Verdi!

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde N.A. isimli vatandaş kendisini polis olarak tanıtan şüphelilere bütün servetini kaptırdı.

Ortacami Mahallesi’nde gerçekleşen olayda ev telefonundan aranan N.A.’ya kendisini polis olarak tanıtan bir şahıs kimliğinin suça karıştığı, adına hat açıldığı, evde bulunan tüm para ve altınların kontrol edilmesi gerektiğini ve bu para ile altınları kapıya gelecek polise vermesi gerektiğini söyledi.

BİN EURO, 300 BİN TL VE CUMHURİYET ALTININI DOLANDIRICILARA TESLİM ETTİ

Dolandırıcıya inanıp korkan yaşlı vatandaş kapıya gelen 1,70 boylarında esmer zayıf sakalsız üzerinde siyah ceket, siyah pantolon ve siyah spor ayakkabısı bulunan sözde polise evde bulunan 1000(bin) EURO, 3000(üçbin)TL para ve 1 Cumhuriyet Altınını teslim etti.

EMNİYET EKİPLERİ ÇALIŞMA BAŞLATTI

Daha sonrasında dolandırılmış olmasından şüphelenen N.A. Süleymanpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne gelerek şüpheli F.M. hakkında şikayetçi oldu. Olayla ilgili emniyet ekipleri nitelikli dolandırıcık suçuyla F.M. ‘yi yakalama çalışması başlattı.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu