Tekirdağ

Bilgi Evi LGS Kursları için son başvuru tarihi 29 Temmuz

Süleymanpaşa Belediyesi, başarılı öğrencilere sınavlara hazırlık sürecinde eğitim desteği vermeyi sürdürüyor. Lise sınavlarına hazırlanan öğrencilere katkı sunan Süleymanpaşa Belediyesi Bilgi…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Süleymanpaşa Belediyesi, başarılı öğrencilere sınavlara hazırlık sürecinde eğitim desteği vermeyi sürdürüyor. Lise sınavlarına hazırlanan öğrencilere katkı sunan Süleymanpaşa Belediyesi Bilgi Evi, LGS (Liselere Geçiş Sistemi) Sınavı eğitim desteği ön kayıt başvurularını almaya devam ediyor. Son başvuru tarihi 29 Temmuz olarak duyuruldu.

Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Bilgi Evi, önümüzdeki yıl LGS sınavına girecek olan lise son sınıf öğrencilerine ücretsiz olarak eğitim desteği ve danışmanlık hizmeti verecek. Bilgi Evi LGS Eğitim Desteği Kursları için ön kayıtlar devam ederken, ön kayıtlar için başvuruların 29 Temmuz 2022 Cuma mesai saati bitimine kadar yapılabileceği ifade edildi.

SEVİYE TESPİT SINAVI SONUÇLARI VE AİLE DURUMLARI DİKKATE ALINACAK

Süleymanpaşa Belediyesi ve Süleymanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile 27 Mayıs 2022 tarihinde gerçekleştirilen Seviye Tespit Sınavı’na katılmış öğrenciler, Bilgi Evi LGS Eğitim Desteği Kurslarından yararlanabilecek. Tamamen ücretsiz olan kurslar için kontenjan sınırı bulunduğundan, asıl kayıtlar, alınan puan ve ailenin maddi durumu dikkate alınarak gerçekleştirilecek.

Süleymanpaşa Belediyesi Bilgi Evi LGS Eğitim Desteği Kurslarına ön kayıtları şahsen yapılabilmekte olup, başvuruların Ortacami Mahallesi Yunusbey Caddesi No: 36 (50. Yıl Ortaokulu Yanı) adresine yapılması gerektiği kaydedildi. Konuyla ilgili bilgi almak isteyenlerin 0 282 259 59 59 numaralı Süleymanpaşa Belediyesi Çağrı Merkezi üzerinden bilgi alabileceği hatırlatıldı.

Bu haber Süleymanpaşa Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu