Ergene

Beren Bebek öğrencilerinden muhteşem gösteri

Beren Bebek Çocuk Oyun Evi öğrencilerinin öğretmenleri nezaretinde yıl boyu gerçekleştirdikleri aktivitelerde ortaya çıkan eserlerin de sahnelendiği program Ergene Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.
 Öğrenci velileri ile yakınlarının tamamen doldurduğu salonda gerçekleştirilen gösterilerden öğrenciler sınıf sınıf ardından da toplu halde gösterilerini sundu.
 Ergene Belediye Başkanvekili Nazlı Güneş, Ergene Belediye Başkan Yardımcısı Ayça Albayraktar ve birim müdürlerinin de izlediği gösteri izleyenlerin büyük beğenisini kazandı. Ailelerinin önünde hünerlerini sergileyen minkler izleyenlerden tam not aldı.
 Düzenlenen etkinliğin hazırlanmasında emeği geçen, katkı sunan tüm öğretmenlere ve velilere ayrıca performansları ile izleyenleri adeta mest eden öğrencilere teşekkür eden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Beren Bebek Çocuk Oyun evi açıldığı günden bu yana yüzlerce çocuğumuza bir yuva, bir okul oldu. Ergene Belediyesi kurulduğu günden bu yana sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini sunmaya devam ediyor. Beren Bebek Çocuk Oyun Evi’nde bu örneklerden sadece biri. Bugün de Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Oyun Evimizde bulunan miniklerimiz öğretmenleri ile birlikte hazırlamış oldukları 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı özel gösterilerini Kültür Merkezi binası tiyatro salonunda sergilediler. Miniklerin gösterilerinin izleyen misafirler tarafından çok beğenilmesi, annelerin, babaların, torunlarını izleyen büyüklerin sevinçleri bizleri de çok mutlu etti. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız sizlerle gurur duyuyoruz. Bu güzel gösterilerde emeği geçen Beren Bebek Çocuk Oyun Evimizin öğretmenlerine de çok teşekkür ediyorum” dedi.FOTOĞRAFLAR

Bu haber Ergene Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

Başa dön tuşu