Ergene

Beren Bebek Çocuk Oyun Evi Öğrencilerinden Hayvan Hakları Günü Kutlaması

Ergene Belediyesi’nin geleceğimizin teminatı gençlerimiz ve çocuklarımıza yaptığı en önemli yatırım ve ilçeye kazandırdığı sayısız kalıcı eserlerden biri olan Beren Bebek Çocuk Oyun Evi öğrencileri 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü münasebetiyle çeşitli etkinlikler düzenlediler.

Alanında uzman eğitmen kadrosu ile yarının büyükleri bugünün küçüklerine eğitim – öğretim alanında hizmet vererek çocukları eğitim hayatına hazırlayan Beren Bebek Çocuk Oyun Evinde her özel günde olduğu gibi 4 Ekim Hayvan Hakları Günü nedeniyle de bir dizi etkinlik gerçekleştirildi.

Düzenlenen etkinlikte kedi evi de tasarlayarak yapan minikler gün boyu çeşitli etkinlik ve aktivitelerle hayvanları yakından tanıma imkanına da kavuştular.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Oyun Evimizde bugün miniklerimiz öğretmenleri ile birlikte 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü münasebetiyle farklı etkinlikler yaparak güzel bir gün daha geçirdiler. Ergene Belediyesi olarak geçici hayvan bakımevimizde hayvanları koruma adına çalışmalar yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz” dedi.

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu