Tekirdağ

BERAT KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN

Çerkezköy Belediyesi tarafından Berat Kandili dolayısı ile kentimiz genelinde kandil simidi dağıtıldı.

 Çerkezköy Belediyesi önünde gerçekleştirilen kandil simidi dağıtımına  Çerkezköy Belediye Başkanımız Vahap Akay da katılırken, hemşehrilerimizin Berat Kandili’ni tebrik etti.

 BAŞKAN AKAY’DAN KANDİL MESAJI

 Çerkezköy halkının ve İslam Aleminin mübarek Berat Kandili’ni tebrik eden ve hayırlara vesile olmasını dileyen Çerkezköy Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Bu gece idrak edeceğimiz Berat Kandili’nin başta ilçemiz olmak üzere kentimize, Tekirdağ’ımıza ve ülkemize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Tüm hemşerilerimizin Berat Kandili’ni kutluyor, sağlık, mutluluk ve esenlikler diliyorum” dedi.

 KAMU KURULUŞLARINA DA KANDİL SİMİDİ ULAŞTIRILDI

 Çerkezköy Belediyesi tarafından Cumhuriyet Meydanı’nın yanı sıra Kızılpınar ve Veliköy Mahallelerinde kandil simidi dağıtılırken, ilçede bulunan kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum örgütlerine de Belediye görevlileri tarafından kandil simidi ikramında bulunuldu.

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu