Tekirdağ

Benim Objektifimden Fotoğraf Yarışması sonuçlandı

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi organize edilen ve Süleymanpaşa’da yaşayan ortaokul öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen “Benim Objektifimden” Fotoğraf Yarışmasında…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi organize edilen ve Süleymanpaşa’da yaşayan ortaokul öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen “Benim Objektifimden” Fotoğraf Yarışmasında kazanan eserler belli oldu.

Ortaokul öğrencilerinin sosyal, kültürel ve sanatsal gelişimlerine katkı sağlamak, manevi değerlere olan ilgi ve dikkatlerini arttırmak, kendilerini ifade etme becerilerini geliştirmek gibi amaçlarla düzenlenen 2. Benim Objektifimden Fotoğraf Yarışması, 5. Sınıflara yönelik Benim Objektifimden Vatan Türkiye, 6. Sınıflara yönelik Benim Objektifimden Cami ve Ezan, 7. Sınıflar için Benim Objektifimden Bayrak ve 8. Sınıflar için Benim Objektifimden Asker olmak üzere dört farklı kategoride gerçekleştirildi.

DERECEYE GİRENLERE BİSİKLET HEDİYE EDİLECEK

Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü ile Süleymanpaşa İlçe Milli Müdürlüğü işbirliği ile yürütülen yarışmada katılan eserler arasından her kategori için en iyi 3 eser belirlendi. Dereceye giren eser sahiplerine ödül olarak bisiklet takdim edilecek. Ödül töreni ise 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla gerçekleştirilecek olan Çocuk Şenliğinde, 24 Nisan Pazar Günü Sahil Dolgu Alanda yapılacak.

İŞTE KAZANAN İSİMLER

Yarışmada dereceye girerek ödüle kayık görülen isimler ise şöyle:

5. Sınıf Benim Objektifimden Vatan Türkiye

1. Kaan Ege Gül – Bahçeşehir Koleji Ortaokulu

2. Ali Yiğit İbiş – Banarlı Nihat Sami Ortaokulu

3. Ali Özdemir – Vali Enver Salihoğlu Ortaokulu

6. Sınıf Benim Objektifimden Cami ve Ezan

1. Göktuğ Batı – Vali Enver Salihoğlu Ortaokulu

2. Kıvanç Kıvan – Şehit Mehmet Şengül Ortaokulu

3. Melek Koç – Vali Enver Salihoğlu Ortaokulu

7. Sınıf Benim Objektifimden Bayrak

1. Meryem Güllü – Hacıilbey Ortaokulu

2. Kerem Ceyhan – Vali Enver Salihoğlu Ortaokulu

3. Barış Yaşar Küçükboyalı – Hacıilbey Ortaokulu

8. Sınıf Benim Objektifimden Asker

1. Emin Civan Bedir – Hacıilbey Ortaokulu

2. Aygül Ada Caner – Banarlı Nihat Sami Ortaokulu

3. Nezir Tekin – İnecik Ortaokulu

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu