Çorlu

Belediye Personeli ile Bayramlaşma Töreni Gerçekleştirildi

Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, başkan yardımcıları ve meclis üyeleri, Kurban Bayramı nedeniyle düzenlenen bayramlaşma töreninde belediye personeli ile bir araya gelerek bayramlaştı.

Kurban Bayramı öncesinde Belediyesi Meclis Salonunda düzenlenen bayramlaşma törenine Başkan Ahmet Sarıkurt ile birlikte Belediye Başkan Yardımcıları Adnan Kum, Doğukan Dağ, İbrahim Turgut Bolat ve Hakan Öztürk, belediye meclis üyeleri, daire müdürleri ve belediye personeli katıldı.

Bayramlaşma töreninin ardından açıklamada bulunan Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, “Bir bayrama daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Paylaşmanın, hoşgörünün, yardımlaşma ve dayanışmanın hâkim olduğu, toplumu birbirine sımsıkı bağlayan ve sevgiyle kucaklaştıran bayramın sevgi, barış ve huzur getirmesi dileğiyle; personelimiz ve halkımızın Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlarım.” dedi.

Bu haber Çorlu Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu