Tekirdağ

BELEDİYE ÇALIŞANLARINA KADES ANLATILDI


  Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliği tarafından Çerkezköy Belediyesi çalışanlarına Kadın Acil…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

  Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliği tarafından Çerkezköy Belediyesi çalışanlarına Kadın Acil Destek Uygulaması (KADES) anlatıldı.

 

  Çerkezköy Belediyesi Hizmet Binası’nda Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliği tarafından verilen KADES Bilgilendirme Seminerine Çerkezköy Belediyesi’nin kadın çalışanları katılırken, seminerde Kadın Acil Destek Uygulamasının nasıl mobil telefonlara indirileceği, uygulamaya kayıtların, ihbarların ve müdahalelerin nasıl yapılacağı ile şiddete maruz kalındığında kadınların hangi haklardan faydalanabileceği anlatıldı.

 SORULAR CEVAPLANDIRILDI

 Çerkezköy Belediyesi ve Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliği tarafından düzenlenen seminer katılımcıların sorularının cevaplanması ile sona ererken, Çerkezköy Belediyesi kadın çalışanları KADES Uygulaması hakkında detaylı bilgi sahibi oldular.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu