Yaşam

Belediye Başkanı Uzunlar: Hedefimiz vatandaşlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek


TEKİRDAĞ,(DHA)-TEKİRDAĞ’ın Süleymanpaşa Belediyesi eğitimden, sanata yol yapımından parklara kadar, bir çok noktada tüm projeleri hayata geçirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Başkan…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

TEKİRDAĞ,(DHA)-TEKİRDAĞ’ın Süleymanpaşa Belediyesi eğitimden, sanata yol yapımından parklara kadar, bir çok noktada tüm projeleri hayata geçirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Hüseyin Uzunlar, yapımı süren projeleri yerinde inceleyerek ” Süleymanpaşa’yı daha yaşanabilir, modern ve güzel kılmak için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyor, anbean sahada yaptığımız incelemelerle eksikleri yerinde tespit ediyoruz. Hedefimiz vatandaşlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek” dedi.

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından ilçede hayata geçirilen çok sayıda projenin ardından, sanatta eğitime, parktan yolların asfaltlanmasına kadar başlatılan çalışmalar hız kesemeden devam ediyor. Kentte, eğitim ve kültür merkezleri, park, meydan, çevre düzenleme ve yol yapım-onarım çalışmaları, spor tesisleri, kapalı pazaryerleri, kadın yaşam merkezleri gibi çok sayıda proje hizmete girmek için gün sayıyor.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Hüseyin Uzunlar, yapımı süren projeleri tek tek ziyaret ederek yerinde incelemelerde bulundu.Çalışmalar hakkımda bilgi alan Uzunlar, projelerin tamamlanması için çalıştıklarını belirtti. Uzunlar, Muratlı Caddesi’nde yapımı devam eden çocuk parkı ve sosyal alan projesine ziyaret etti. Bu kapsamda Muratlı Caddesi yolu üzerine yapılacak parkın cadde üzerindeki işletmelerin işlerine canlılık getirmesi, mahalle sakinlerine yeni bir yaşam alanı, çocuklar için ise modern ve güvenli bir oyun alanı sunması hedefleniyor. Başkan Uzunlar’ın ziyaret ettiği diğer proje ise Çınarlı Mahallesi’nde süren Tepe Değirmenler Caddesi asfaltlama ve çevre düzenleme çalışmaları oldu.

OKÇULUK MERKEZİ ŞEHRE DEĞER KATACAK

Süleymanpaşa’nın gençlerine farklı sporları tanıtmak, kaliteli ortamlarda sosyalleşme imkânları sunmak için 4 yıldır sürdürülen spor tesisi hamlesinin son halkalarından Okçuluk Merkezi projesini de ziyaret eden Başkan Uzunlar, devam eden çalışmaları değerlendirerek projeye dair çalışma arkadaşlarından bilgi edindi. Prof. Dr. Mustafa Şentop Spor Vadisi’nde bulunan çok sayıda farklı tesisle birlikte Süleymanpaşa’ya değer katacak önemli yatırımlardan biri olan Okçuluk Merkezinin kısa sürede hizmete girmesi için çalışmaların en kısa sürede  tamamlanması hedefleniyor.

‘HEDEFİMİZ YAŞAM KALİTESİNİ YÜKSELTMEK’

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından sürdürülen çalışma ve projeleri değerlendiren Belediye Başkanı Hüseyin Uzunlar, “Süleymanpaşa’yı daha yaşanabilir, modern ve güzel kılmak için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyor, anbean sahada yaptığımız incelemelerle eksikleri yerinde tespit ediyoruz. Bu kapsamda planladığımız modern parklar, spor tesisleri, eğitim ve kültür merkezleri, şehrimizin çehresini değiştirecek önemli adımlardan sadece birkaçı. Sizlerin desteği ve güveni, bize güç veriyor. Hedefimiz, siz değerli vatandaşlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek ve şehrimize daha da değer katmak. Şehrimizi daha güzel bir geleceğe taşımak için birlikte çalışmaya devam edeceğiz.”dedi.(DHA)

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu