Tekirdağ

Bayramda Nüfusu İki Katına Çıkan Tekirdağ’da Su ve Altyapıda Aksama Yaşanmadı

Kurulduğu günden bu yana sosyal belediyecilik anlayışı ile hareket eden, daha yaşanılabilir bir Tekirdağ için var gücüyle çalışan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve bağlı kuruluşu TESKİ, 9 günlük Kurban Bayramı tatili sürecinde içme suyu ve altyapı temininde başarılı bir sınav verdi.

Başkan Albayrak: Bayram Tatilinde Verilen Kesintisiz İçme Suyu ve Altyapı Hizmeti İçin TESKİ Emekçilerimize Teşekkürler

Konu ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, ” Yaşam standartlarının her geçen yıl yükseldiği güzel Tekirdağ’ımız yaz sezonunda tatilcilerin gözdesi olmaya devam ediyor.

Kurban Bayramı tatilinde ilçe merkezleri, kırsal mahalleler ve sahil bölgeleri ziyaretçi akınına uğradı. 9 günlük tatil boyunca Tekirdağ nüfusunun 2 milyona yaklaşmasına bağlı olarak içme suyu ve altyapı ihtiyacında büyük artış yaşandı.

Altyapı hizmetlerinde büyük atılımı gerçekleştirdiğimiz bağlı kuruluşumuz Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (TESKİ), birkaç bölge haricinde içme suyu ve altyapı hizmetlerini kesintisiz bir şekilde vatandaşlara sundu. Vatandaşlarımızın temel ihtiyaçları arasında yer alan içme suyu ve altyapı hizmetlerinin, artan talebe rağmen kesintisiz bir şekilde bir kaç bölge haricinde karşılanmasını sağlama noktasında verdikleri emekten dolayı başta TESKİ Genel Müdür Vekilimiz Turhan Toprak olmak üzere 7/24 çalışan tüm TESKİ emekçilerimize en içten duygularımla teşekkür ediyor ve başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.” dedi.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu