Deprem

Bayburt’ta depremzede çocuklar cirit yarışı izledi, atlara bindi | Kahramanmaraş, Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır, Adana, Adıyaman, Osmaniye, Hatay, Kilis, Malatya

Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, kente gelen depremzedeleri en iyi şekilde ağırlamaya çalıştıklarını söyleyerek, organizasyonda yer alıp çocukların yüzünü güldüren kulüplere de teşekkür etti.

‘CİRİT SPORUNU ÇOK SEVDİM’

Depremin vurduğu Gaziantep’ten ailesiyle birlikte Bayburt’a gelip etkinlikleri izleyen Ethem Deniz de (11) at binerek keyifli vakit geçirdiğini belirtti. Deniz, “Cirit sporunu çok sevdim. Herkese tavsiye ederim” diye konuştu. Cirit yarışlarını izleyen Şerife Ahsen Bülbül (12) ise, bu sporu çok beğendiğini, ata binerek de çok eğlendiğini söyledi.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu