Tekirdağ

Batı Trakya Gazeteciler Derneği Başkanı Necmi Işıksal ve Gazeteciler Vali Aziz Yıldırım’ı Ziyaret Etti

Batı Trakya Gazeteciler Derneği Başkanı Necmi Işıksal ve Batı Trakya Gazeteciler Derneği üyesi gazeteciler, Vali Aziz Yıldırım’ı makamında ziyaret etti.

Vali Yıldırım ziyarette Dernek Başkanı Işıksal ve gazetecilerle bir süre görüşerek  ilimizde özellikle turizm alanında yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Sanayi alanında düzenlenen sektör toplantılarına değinen Vali Yıldırım, ilimizde sanayi alanındaki gelişmeleri aktardı. Ardından Vali Yıldırım, gazetecilere Valilik Binası’nı gezdirerek tarihi bina hakkında bilgiler verdi.

 

 

Bu haber Tekirdağ Valiliği’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu