Ergene

BASTAK TARIM AÇILIŞI YAPILDI

Ergene belediyesi Meclis Üyesi Erhan Baştak’ın Baştak Tarım görkemli bir tören ile açılışı yapıldı. İş ve Siyaset dünyasının yoğun katılım…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Ergene belediyesi Meclis Üyesi Erhan Baştak’ın Baştak Tarım görkemli bir tören ile açılışı yapıldı. İş ve Siyaset dünyasının yoğun katılım gösterdiği açılışa katılan herkese teşekkür etti.

Ergene ve Tekirdağ Büyükşehir belediyesi Meclis üyesi Ziraat Mühendisi Erhan Baştak’ın Baştak tarım isimli iş yerine görkemli bir tören ile açıldı. Açılışa CHP Tekirdağ Milletvekili ve Parti sözcüsü Faik Öztrak’ın başında olduğu Ekonomi masası milletvekilleri, Tekirdağ Büyükşehir belediye başkanı Kadir Albayrak, Çorlu belediye başkanı Ahmet Sarıkurt ile ilçe belediye başkanları ile çok sayıda iş dünyasının temsilcileri ve çok sayıda davetli ile çiftçiler katıldı. Açılışta konuşan Erhan Baştak, “ Böyle güzel bir günde bizleri yalnız bırakmadığınız için katılan herkese çok teşekkür ediyorum”dedi.

‘BOL BEREKETLİ BOL KAZANÇLAR DİLİYORUM’

Açılışta konuşan CHP Parti Sözcüsü Tekirdağ Milletvekili Faik Öztark, “ Bugün burada güzel bir açılışı gerçekleştiriyoruz. Baştak tarımın bölgemize hayırlı uğurlu ve bol kazançlar diliyorum”dedi. Daha sonra ise katılan davetliler ile birlikte açılış kurdelesi kesildi.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu