Tekirdağ

BAŞKANIMIZ AKAY GÖREVİNİ ÇOCUKLARA DEVRETTİ

Çerkezköy Belediye Başkanımız Vahap Akay, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle makamını 1 süreliğine Kızılpınar İlkokulu öğrencileri Esila Tanem Taşçıoğlu ve Çayan Aras Yalçınkaya’ya teslim etti.

Kızılpınar İlkokulu Müdürü Bekir Tayfun Ertürk, beraberindeki Okul Müdür Yardımcısı Büşra Yılmaz, 3. Sınıf öğrencisi Esila Tanem Taşçıoğlu ve 4. Sınıf öğrencisi Çayan Aras Yalçınkaya ile birlikte Belediye Başkanımız Vahap Akay’ı makamında ziyaret etti. Belediye Başkanımız Vahap Akay 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla geleneği bozmadı ve makamını 1 süreliğine çocuklara devretti. Makam koltuğunu ilk olarak Esila Tanem Taşçıoğlu’na daha sonra da Çayan Aras Yalçınkaya’ya emanet eden Başkanımız Akay, minik başkana bir talimatı olup olmadığını sordu.

Çocuk başkanların talimatlarının ilgili müdürlüklere iletilmesinin ardından Belediye Başkanımız Vahap Akay, çocuklara günün anısına hediye verdi. Geleceğimizin teminatı tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayan Başkanımız Akay, “Tüm çocuklarımızın ve dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk Bayramlarını kutluyorum. Yarının büyükleri ve yöneticileri olacak yavrularımız, ülkemizi daha güzel, aydınlık ve müreffeh günlere taşıyacak” dedi. Başkanımız Akay, Esila Tanem Taşçıoğlu ve Çayan Aras Yalçınkaya ile birlikte tüm Çerkezköylü çocukları 23–24 Nisan tarihlerinde Kent Park’ta Çerkezköy Belediyesi tarafından bu yıl 5.’si düzenlenecek olan 23. Nisan Çocuk Şenliği etkinliklerine davet etti.

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu