Ergene

Başkan Yüksel’den Beren Bebek Çocuk Oyunevi öğretmenlerine ziyaret

Ergene Belediyesi bünyesinde görevli öğretmenleri ziyaret eden Başkan Yüksel, “24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Ergene halkımızın çocuklarını emanet ettiği Beren Bebek Çocuk Oyunevinde görev yapan öğretmenlerimizi belediye başkan yardımcılarımız ve meclis üyelerimizle birlikte ziyaret ederek günlerini kutladım. Kendisi de bir eğitimci olan Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünden sorumlu Başkan Yardımcımız Ayça Albayraktar ve tüm öğretmenlerimize günün anısına çikolata ve çiçek takdim ettim. Tüm öğretmenlerimizin öğretmeler gününü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.
Başkan Rasim Yüksel’in Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Oyunevine gerçekleştirdiği öğretmenler günü ziyaretine belediye başkan yardımcıları Ayça Albayraktar, Yüksel Baydarlı ve Doğan Durmaz ile belediye meclis üyeleri de katıldılar.FOTOĞRAFLAR

Bu haber Ergene Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu