Ergene

Başkan Yüksel’den Babalar Günü Kutlaması

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel fedakarlık ve karşılıksız sevginin simgesi olan tüm babaların babalar gününü kutladı. Toplumun temel yapı taşı…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel fedakarlık ve karşılıksız sevginin simgesi olan tüm babaların babalar gününü kutladı.

Toplumun temel yapı taşı ailelerin temel direğinin babalar olduğunu ifade eden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel geleneksel olarak Haziran ayının üçüncü haftası Pazar gününde kutlanan ve bu yıl 19 Haziran Pazar günü kutlanacak olan Babalar Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Bizlere hayatın anlamını öğreten babalarımızdır diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Her çocuğun söylediği ilk sözlerden biri babadır. Babalarımız bizlere hayatın zorluklarını, bu zorluklarla başa çıkmayı, bunun yanı sıra hayatın güzelliklerini ve bu güzellikleri paylaşmayı öğreten ailenin koruyucu ve kollayıcısıdır. Babalarımız her insanın hayatında model olarak seçtiği birer çınardır. Tüm hayat boyunca hiçbir karşılık beklemeden bizlere güç veren sevgisi ve şefkatini bizlerden esirgemeyen tüm babalarımızın ve tüm baba adaylarının babalar gününü kutluyor, aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir ömür geçirmelerini temenni ediyor, kendilerine aileleriyle birlikte güzel bir hayat diliyorum.

Başkan Yüksel açıklamasında ayrıca bu vesile ile babası ahirete intikal etmiş herkese bir kez daha baş sağlığı, hayatını kaybeden babalara da Yüce Allah’tan rahmet diliyorum açıklamasında bulundu.

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu