Ergene

Başkan Yüksel Yas-ı Materme Kstıldı

Başkan Yüksel, “Muharrem ayı boyunca Ergene Cemevinde bir araya gelerek lokmalarını paylaşan canlarımızın sofrasına rahatsızlığım sebebiyle ancak yas-ı matemin 12. gününde konuk olabildim. Ergene Belediye Başkanvekilimiz Abdullah Yaman, CHP Tekirdağ İl Başkan Yardımcımız Ali Özyürek, CHP Ergene İlçe Başkanımız Nuh Nuhoğlu, kadın kolları başkanımız Emine Gakçı ve meclis üyelerimizle canların sofrasında bir araya gelerek dertleştik, sohbet ettik. Bu vesile ile bir kez daha Muharrem ayının tüm İslam alemine barış, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum. Birlik ve beraberliği pekiştiren bu program için Cem Vakfı Ergene Şubesi yönetimine ve lokma sahiplerine teşekkür ediyorum. Allah tüm canlarımızın oruçlarını, dualarını ve hayırlarını kabul eylesin. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun inşallah” dedi.

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu