Tekirdağ

Başkan Yüksel Vali Yıldırım ile birlikte Muharrem Ayı dolayısıyla aşure ikramında bulundu

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Süleymanpaşa Kaymakamı Harun Kaya, Tekirdağ İl Jandarma Komutanı Albay Osman Kılıç ve Belediye Başkan Yardımcıları ile birlikte Mübarek Muharrem Ayı dolayısıyla vatandaşlara aşure ikramında bulundu.

Köprübaşı Mevkiinde gerçekleşen Aşure etkinliğinde vatandaşların Muharrem Ayı’nı tebrik eden Başkan Yüksel, Süleymanpaşa Belediyesi Aşevinde hazırlanan ve özenle paketlenen aşurelerden ikram etti.

“MUHARREM AYI BİRLİK, BERABERLİK VE BEREKETİN SİMGESİDİR”

Etkinlikte konuşan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, tüm Süleymanpaşalıların Muharrem Ayı’nı kutladı. Yüksel, “Bugün Muharrem ayı dolayısıyla Süleymanpaşalı hemşehrilerimize, birlik, beraberlik, kardeşlik, paylaşma, dayanışma ve bereketin simgesi olan aşure ikramında bulunduk. Sayın Valim, Sayın Kaymakamım, Sayın Jandarma Komutanımız da bize eşlik ettiler. Sayın valime bu güzel günde bizi yalnız bırakmadığı için teşekkür ediyorum. Milletimizle birlik beraberlik içinde olmak, özellikle Muharrem ayında paylaşarak bu mutluluğu yaşamak benim için çok güzeldi, çok keyifliydi. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum,” diye konuştu.

Bu haber Süleymanpaşa Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu