Tekirdağ

Başkan Yüksel Karlık Caddesi üzerindeki asfalt çalışmalarını denetledi

Süleymanpaşa Belediyesi, havaların ısınması ile birlikte asfalt sezonunu açtı. Çalışmalara hızlı bir şekilde başlayan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Karlık Caddesi üzerinde gerçekleştirdikleri asfaltlama faaliyetlerini kısa sürede tamamlayarak yolu yeniden trafiğe açtı.

ÇALIŞMALAR ŞİMDİLİK TAMAMLANDI

Şehir içi trafiğin rahatlatılması anlamında önemli bir alternatif güzergâh olan Karlık Caddesi’nde geçtiğimiz yıldan bu yana süren yol genişletme çalışmaları önemli ölçüde bitti. Caddenin en dar noktası olarak kalan yaklaşık 100 metre uzunluğundaki alan, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin sorumluluğundaki mezarlığın sınırlarının geri çekilmesinin ardından yine Süleymanpaşa Belediyesine bağlı ekipler tarafından tamamlanacak. Yol sınırındaki kabristanların taşınması çalışmalarının sürdürüldüğü, çalışmaların ardından yol çalışmalarına devam edileceği belirtildi.

YÜKSEL: “MEZARLIK SINIRI DEĞİŞTİRİLDİKTEN SONRA YOL GENİŞLEYECEK”

Karlık Caddesi üzerinde yürütülen asfaltlama çalışmalarını yakından takip eden ve yerinde değerlendiren Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Şehrimizin trafik yoğunluğunu önemli ölçüde azaltan alternatif güzergahlarımızdan Karlık Caddesi üzerinde devam eden asfaltlama çalışmalarını inceledik. Önümüzdeki aylarda Büyükşehir Belediyesinin, mezarlık sınır duvarlarını geri çekmesiyle birlikte genişleyecek yol sayesinde, İnşallah trafik sorunu yaşamayacağız. Şimdiden hayırlı olsun,” diye konuştu.

Bu haber Süleymanpaşa Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu