Tekirdağ

Başkan Yüksel ilk ders gününde öğrencilerle birlikte oldu

12 Eylül Pazartesi itibariyle başlayan 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı dolayısıyla eğitime başlayan okullarda tören düzenlendi. Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, bazı…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

12 Eylül Pazartesi itibariyle başlayan 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı dolayısıyla eğitime başlayan okullarda tören düzenlendi. Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, bazı okullara ziyarette bulunarak okullarına dönen öğrencilerin heyecanını paylaştı.

Mevlana İlkokulu’nda öğrencilere hitap ederek yeni eğitim-öğretim döneminde derslerinde başarılar dileyen Başkan Yüksel, sınıfları dolduran öğrencilerle sohbet etti, uzun yaz tatilinin ardından arkadaşları ile yeniden buluşan gençlerin mutluluğuna ortak oldu.

YÜKSEL’DEN KIŞ OKULU MÜJDESİ

Yüksel, Süleymanpaşa Belediyesinin okul çağındaki çocuklara yönelik olarak hazırlanan Yaz Okulu kurslarında binlerce öğrenciyi yeni sanat ve spor dalları ile tanıştırdıklarını ifade ederek, Kış Okulu kursları ile hafta sonları onlarca farklı branşta eğitime devam edeceklerinin müjdesini verdi, öğrencileri kurslara katılmaya davet etti.

Başkan Yüksel, ayrıca zorlu bir maratona adım atan öğretmen ve idarecilere de kolaylıklar temenni ederek, 2022-2023 döneminde okullarda gerçekleştirilebilecek etkinlikler ve belediye olarak ne gibi destekler verebilecekleri konusunda fikir alışverişinde bulundu.

“YENİ EĞİTİM-ÖĞRETİM DÖNEMİ HAYIRLI OLSUN”

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Yüksel, “Yeni dönemin ilk gününde okullarımızı ziyaret ederek, çalan ilk ders ziliyle birlikte sınıfları dolduran çocuklarımızla kucaklaştık. Öğrencilerimizle sohbet ederek, öğretmen ve idarecilerimizle fikir alışverişinde bulunduğumuz ziyarette, eğitimcilerimize kolaylıklar diledik. Yeni eğitim-öğretim yılının milli eğitim camiamıza hayırlı olmasını temenni ediyor, okul başarısının yanında öğrencilerimize kendilerini geliştirebilecekleri yeni hobiler edinmelerini tavsiye ediyorum,” diye konuştu.

Bu haber Süleymanpaşa Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu