Tekirdağ

Başkan Yüksel ilçe protokolünü Kiraz Festivaline davet etti

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, bu yıl 56’ncısı düzenlenecek olan Uluslararası Tekirdağ Kiraz Festivali ve festival kapsamında düzenlenen Hüseyin Pehlivan Yağlı Güreleri için ilçe protokolüne ziyaretler gerçekleştirerek resmi davette bulundu.

MÜLKİ, ADLİ VE ASKERİ AMİRLERE ZİYARET

Başkan Yüksel, başta Süleymanpaşa Kaymakamı Harun Kaya olmak üzere ilçenin mülki, adli ve askeri idaresinde yer alan isimleri makamlarında ziyaret ederek 56. Uluslararası Tekirdağ Kiraz Festivali davetiyelerini takdim etti. Yüksel, Kaymakam Kaya’nın yanı sıra Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcısı Soner Gül, Tekirdağ Adalet Komisyonu Başkanı Naci Ergin, Tekirdağ İl Emniyet Müdürü Mehmet Hakan Fındık ve Tekirdağ İl Jandarma Komutanı Albay Osman Kılıç’ı 9-12 Haziran tarihleri arasında Süleymanpaşa Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan Kiraz Festivali’ne davet etti.

GÜREŞ AĞASI MUTLU DA EŞLİK ETTİ

Resmi davet ziyaretlerinde Başkan Yüksel’e 56. Uluslararası Tekirdağ Kiraz Festivali kapsamında düzenlenen Hüseyin Pehlivan Yağlı Güreşleri Güreş Ağası ve Süleymanpaşa Belediye Meclis Üyesi Hikmet Mutlu da eşlik ederken, Yüksel’in resmi davet ziyaretlerini sürdürdüğü öğrenildi.

Bu haber Süleymanpaşa Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu