Ergene

Başkan Yüksel Hemşeri Derneklerinin Programlarına Katıldı

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel hafta sonu Ergene’de faaliyet gösteren hemşeri derneklerinin programlarına katıldı.

Başkan Yüksel ilk olarak Ergene Belediyesi’nin ilçeye kazandırdığı sayısız kalıcı eserden biri olan Marmaracık Göl Restoranda Ergene Kars Ardahan Iğdır Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin dayanışma kahvaltına katıldı.

CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, belediye başkan yardımcıları, mahalle muhtarları ve dernek yöneticileri ile dernek üyelerinin aileleri ile katıldığı kahvaltıda Başkan Yüksel tüm konuklarla tek tek sohbet etti. Günün anısına bol bol hatıra fotoğrafı da çektiren Başkan Yüksel, “Ergene Belediyesi meclis üyemiz değerli çalışma arkadaşım Ali Cengiz Yürük’ün başkanlığını yaptığı Kars Ardahan Iğdır Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğince Marmaracık Göl Restoranda düzenlediği kahvaltı programına CHP Tekirdağ Milletvekilimiz Candan Yüceer, ilçe başkanımız Nuh Nuhoğlu, kadın kolları başkanımız Emine Gakçı, Gençlik Kolları Başkanımız Özcan Güler ve muhtarlarımız ile katıldım. Sevgi kenti Ergenemizde bir arada yaşamaktan her zaman onur ve gurur duyduğum hemşerilerimle yan yana, omuz omuza olmak bizlere güç veriyor. Programın düzenlenmesinde emeği olan başta dernek başkanımız, meclis üyemiz Ali Cengiz Yürük’e ve tüm yönetimine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Yüksel daha sonra ise Ergene’de faaliyet gösteren bir başka hemşeri derneği olan Ergene Erzincan Tunceli Bingöl Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin Yeşiltepe Mahallesi’nde yer alan dernek lokalinde düzenlediği yemek programına katıldı.

Hafta sonunda hemşerilerimizle bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu kaydeden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Sevgi kenti Ergenemizde hemşerilerimizle her zaman bir aradayız. Bir arada olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu