Tekirdağ

Başkan Yüksel Hayrabolu ilçesinde temaslarda bulundu

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Hayrabolu ilçesinde temaslarda bulundu. Hayrabolu Organize Sanayi Bölgesinde bulunan firmalara ve üretim tesislere gerçekleştirdiği ziyaretlerle…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Hayrabolu ilçesinde temaslarda bulundu.

Hayrabolu Organize Sanayi Bölgesinde bulunan firmalara ve üretim tesislere gerçekleştirdiği ziyaretlerle temaslarına başlayan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, firma yetkililerinden bilgi alarak işlerinde kolaylıklar diledi. Başkan Yüksel’e ziyaretlerinde Hayrabolu Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Ethem Çetin de eşlik etti.

ŞENOL SOĞUTMA’YA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Yüksel, geçtiğimiz günlerde yapılan Hayrabolu Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerini kazanan Fehmi Altayoğlu’nu makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Hayrabolu temasları sırasında Şenol Soğutma firmasına da ziyarette bulundu. Tekirdağspor Sosyal Tesisleri ve Sporcu Misafirhanesi tesislerinin mutfak teşrifatının yapımı için sponsor olan Şenol Soğutma sahibi Şenol Kağıtçı’ya teşekkür eden Yüksel, faaliyet gösterdiği şehre hizmet için taşın altına elini sokan firmaların sayısının artması temennisini paylaştı.

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından şehre kazandırılan dev yatırımlardan biri olan Paşa Spor Vadisi’nde, inşası tamamlanan ve iç teşrifatı ile ilgili çalışmaları süren Tekirdağspor Sosyal Tesisleri ve Sporcu Misafirhanesi projesi son aşamaya gelirken, tesislerin mutfak teşrifatının yapımı için Hayrabolu Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan Şenol Soğutma firmasının sponsor olduğu öğrenildi.

“SANAYİCİLERİMİZE KOLAYLIKLAR DİLEDİK”

Hayrabolu temasları ile ilgili açıklamada bulunan Başkan Yüksel, “Süleymanpaşa’mızda, Paşa Spor Vadisi içinde şehrimize kazandırdığımız, Tekirdağ Spor Kulübü Sosyal Tesisleri ve Sporcu Misafirhanesi yatırımımızın, mutfak teşrifatı yapımını üstlenen Şenol Soğutma firmasını ziyaret ettik. Hayrabolu Organize Sanayi Bölge Müdürümüz Sayın Ethem Çetin ile birlikte gerçekleştirdiğimiz ziyarette, firma sahibi Sayın Şenol Kağıtçı’ya projemize ve spora sağladığı destekten dolayı teşekkürlerimizi sunarak, hayırlı işler diledik. Hayrabolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına seçilen İşadamı Sayın Fehmi Aytayoğlu’na da hayırlı olsun ziyaretinde bulunduğumuz Hayrabolu temaslarımız kapsamında, üretim tesislerini gezerek bilgi aldığımız kıymetli sanayicilerimize işlerinde kolaylıklar, bereketli kazançlar diledik,” diye konuştu.

Bu haber Süleymanpaşa Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu